Інститут репутації в Україні таки працює. Після суспільного розголосу від запрошення Олексія Гая до тренерського штабу «гірників» відмовився сам президент Шахтаря Рінат Ахметов, — пише ukrbiathlon.com.ua.

Раніше стало відомо про те, що Олексія Гая в тренерському штабі Шахтаря не буде. Причиною став суспільний розголос щодо висловлювань відносно російсько-української війни, яка триває з 2014 року.

Нагадаємо, що у 2014 році Гай відмовився одягати футболку на підтримку української армії, а через чотири роки не визнав, що росія є державою-агресором.

 

Тепер ж відомо, хто в Шахтарі ухвалив рішення не запрошувати Олексія. Зазначається, що крапку в цій історії поставив сам власник «гірників» Рінат Ахметов:

«Шахтар дійсно домовився, все було погоджено, вже були готові оголосити. Але в останній момент передумали. Кажуть, начебто сам Ахметов дав таку вказівку. Вирішили, що репутація дорожче, ніж Гай у тренерському штабі». Передає Укрфутбол

Втім, «гірники» хотіли реабілітувати Олексія в очах вболівальників:

«Наскільки мені відомо, Шахтар вже підготував з ним інтерв’ю до презентації помічником тренера, де він там якось вибачається та кається», – повідомив журналіст Сергій Болотніков у програмі KDK.

От adlin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *